Strona, archiwalna

Strona, którą przeglądasz jest stroną archiwalną, działającą do czerwca 2017r.

Aktualna strona znajduje się pod adresem: http://zpp.pl/

Zamknij

Portal Jednostek Samorządu Terytorialnego

Związek Powiatów Polskich

Konferencja zamykająca prace nad PPNR

 

galeria

 

Czy powiat starogardzki pójdzie w kierunku gospodarki niskoemisyjnej? O tym, czy są szane na taką transformację dowiemy sie już 30 czerwca. Tego dnia odbędzie się Konferencja „Zielone Kociewie – Program Niskowęglowego Rozwoju do roku 2030”. Będzie ona zamykała prace nad Pilotażowym Programem Niskowęglowego Rozwoju powiatu starogardzkiego.

Konferencja odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim przy ul. Kościuszki 17, w godz. 10.00-15.00. Konferencja będzie ostatnim elementem prac prowadzonych przez InE i ZPP przy współudziale władz, mieszkańców i przedsiębiorców powiatu starogardzkiego. Celem konferencji jest nie tylko przedstawienie najważniejszych elementów Programu, ale również zrobienie pierwszego kroku w kierunku zainicjowania działań zaproponowanych w materiale końcowym. Dlatego znaczną cześć spotkania przewidziano na dyskusję panelową. Szczegółowy program znajdą Państwo poniżej).

Obok przedstawicieli organizatorów w Konferencji wezmą udział przedstawiciele lokalnych władz samorządowych ze Starostą Powiatu Starogardzkiego Leszkiem Burczykiem i wiceprezydentem Starogardu Gdańskiego Przemysław Biesek-Talewskim na czele, przedstawiciele gmin wchodzących w skład powiatu, lokalni liderzy, przedsiębiorcy, społecznicy działający w organizacjach pozarządowych.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, w celu zapewnienia sobie udziału w Konferencji, niezbędne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego w wersji papierowej (dostępny pod niniejszym tekstem) i przesłanie faksem pod numer 22 8510400 lub – najprościej i najszybciej – w wersji elektronicznej. Udział można zgłaszać również e-mailowo na adres: ppnr[at]ine-isd.org[dot]pl lub telefonicznie 22 8510402, -03, -04.